top of page

Yönetim Destek Danışmanlığı

Her sektörden herhangi bir kişi, kurum ve firmayı sıfır noktasından, hatırı sayılır ticari itibarlı bir noktaya taşıyoruz...

 

En kapsamlı danışmanlık alanlarındandır. Karşılıklı yoğun bir bilgi alışveriş süreci yaşanır. Yönetim danışmanlığının amacı, şirket ve kurumların start-up aşamasında veya devam eden iş süreçlerinde karşılaştıkları her türden yönetimsel, operasyonel sorunlarını en hızlı ve bilimsel-teknik uygulamalarla gidermek ve mevcut performanslarını iyileştirerek yollarına sorunsuz devam etmelerini sağlamaktır. İşletme sahibi ve yöneticilerinin bir süre sonra “işletme körlüğü” denilen bir aşamaya evrilebilme riskine karşın, dışarıdan başka yetenekli gözlerin bakmasına ihtiyaç duyulabilmektedir. Buradaki asıl amaç, ilgili kurumun sahibi ve yöneticileri ile “ortak akıl” oluşturup kurumun ticari performansını en üst seviyeye çıkarabilmektir.

 

Yönetim Destek Danışmanlık hizmetimizin ana içeriği aşağıdaki gibidir.

 

  • Yönetim Danışmanlığı

  • Kalite Sistemi Belge Danışmanlığı

  • Dijitalleşme Danışmanlığı

  • Hukuk Danışmanlığı

  • Mali – Finans Yönetim Danışmanlığı

 

Bu ana başlıkların altında hizmet verdiğimiz şirketi geleceğe taşıyacak Strateji ve İş Geliştirme Yönetimi, Süreç İyileştirmeleri, Pazarlama ve Satış, Finansal Danışmanlık, Mali İşler Süreçlerinin Tasarımı, Bütçe Yönetimi gibi yüzlerce alt başlık bulunmaktadır.

Tüm hizmetleri kapsayan bir şemsiye işlevi olan Yönetim Danışmanlığı ayrıca, Dijital Pazarlama Ajansı hizmetleri, Growth Marketing ve Yatırımcı İlişkileri kapsamında kurumun etkili ve doğru yönetilmesi, kamu ve üçüncü kişi ve kurumlara karşı kurumsal temsil, pazarlama ve satış süreçlerine fazlasıyla olumlu katkısı, işletmenin bütün departmanlarını etkileyecek strateji ve uygulamalar ile sizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Başarı oranımızın önemli bir seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

COjans'ın bu ya da diğer hizmetlerini talep etmeniz durumunda bizi aramanız ya da aşağıdaki "İletişim & Talep" formunu doldurmanız yeterlidir. COjans yetkilileri sizinle en uygun zamanda bağlantı kuracaktır.

bottom of page