top of page

Geleneksel Reklam Ajansı

En eski ama hala olmazsa olmaz türünden olan geleneksel reklam ajansları, her türden sektördeki kişi ve kurumlara üç ana dalda hizmet vermeye devam etmektedirler. COjans’ta bu üç ana dalı da bulabileceğiniz hizmet ana başlıkları şunlardır;

  • Medya Satın Alma ve Planlama

  • Marka Danışmanlığı ve İletişim

  • Kreatif- Grafik Tasarım

COjans müşterilerine;

  • Yazılı medya, görsel-işitsel medya, dış mekan (outdoor), mobil mekanlar ve satış yerinde reklamlar konusunda medya satın alma ve planlaması yapar.

 

  • Kurumsal kimlik, kurum içi doküman, resmi evrak, kırtasiye ürünleri, promosyon ürünleri, outdoor ve indoor tanıtım materyalleri, tekstil ürünleri, tabela, plaket, ambalaj, sunum, logo tasarımı, broşür, katalog, dijital katalog gibi grafik tasarımlarında kreatif – grafik tasarım hizmeti verir.

 

  • İtibar yönetimi, medya ilişkileri, algı yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik, organizasyon, toplantı, konferans, kongre düzenleme, marka konumlandırma ve marka stratejisi oluşturma konusunda marka danışmanlığı ve iletişim hizmeti verir.

Geleneksel Reklam hizmetleri ayrıca, Dijital Pazarlama Ajansı hizmetleri, Growth Marketing ve Yatırımcı İlişkileri kapsamında, marka bilinirliğine katkısı, akılda kalıcılık, kurumsal kimlik çalışmaları ve ter türden doğru yapılmış kreatif çalışmalar ile sizi bir adım daha ileriye taşır.

 

Geleneksel Reklam Ajansı hizmetinde iş ortaklarımızla birlikte başarı oranımızın önemli bir seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

COjans'ın bu ya da diğer hizmetlerini talep etmeniz durumunda bizi aramanız ya da aşağıdaki "İletişim & Talep" formunu doldurmanız yeterlidir. COjans yetkilileri sizinle en uygun zamanda bağlantı kuracaktır.

bottom of page