top of page

Yatırımcı İlişkileri

İş dünyasında “küçük olsun, benim olsun” kavramı yerini hızla “güçbirliği yapalım, küreselleşelim” kavramına bırakıyor.

 

Bir kişi ya da kurumun başka bir kuruma yatırım yapması en zor kararlardan biridir. COjans, girişimci müşterilerinin yatırımcı arayışında yönetim, insan kaynakları, mali-finans ve hukuk danışmanlığı alanlarındaki tecrübesiyle müşterisini yatırımcı adayının karşısına tam donanımlı olarak çıkarır. Müşterisini yatırım alabilecek seviyeye getirir, analizini yapar, tahmini yatırım bedellerini çıkarır ve yatırımcı için sunum hazırladıktan sonra en uygun yatırımcı adaylarını bulur ve müşterisinin yatırım planlarını kendilerine sunar.

 

COjans yatırımcı ilişkilerini, konunun iki taraf açısından da aşırı hassasiyet gerektirmesi sebebiyle her aşamasında yazılı, tarafları bilgilendirici, doğru, hızlı, güven esaslı ve şeffaf bir şekilde yürütür. Yatırım alacak firmanın ODİT süreçlerini ve resmi raporlarının hazırlanma süreçlerini yönetir. Tarafların “Gizli Bilgilerini” her iki taraf için de sözleşmeler ile korur. COjans hem yatırımcı hem de yatırım alan tarafa eşit mesafede yaklaşır. İki tarafa da mutlaka yatırım alacağı veya yatırım yapacağı garantisi vermez.

 

Yatırımcı bulma şu dört temel aşamadan oluşur.

 

  • Firmayı Hazırlama

  • Yatırımcı İçin Sunum ve Rapor hazırlama

  • Yatırımcı Arayışları

  • Yatırımcı Görüşmeleri

 

Hazırlıkları ve sunumu doğru yapılmış bir Yatırımcı İlişkileri yönetimi ayrıca, öncesinde yapılmış Dijital Pazarlama Ajansı hizmetleri ve Growth Marketing hizmetleriyle, marka bilinirliğine katkısı, doğru yönetim, operasyonel hataların önüne geçilmiş olması, mali, hukuki, operasyonel raporların doğru oluşturulması ile yatırımcı adayına güven sağlayacak, yatırım alma sürecini hızlandırarak sizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Başarı oranımızın önemli bir seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

COjans'ın bu ya da diğer hizmetlerini talep etmeniz durumunda bizi aramanız ya da aşağıdaki "İletişim & Talep" formunu doldurmanız yeterlidir. COjans yetkilileri sizinle en uygun zamanda bağlantı kuracaktır.

bottom of page