top of page

Frekans Ürünleri

• Boy Ölçer
• Puzzle
• Dart
• Pano

Seçeceğiniz promosyon ürünlere ait tasarımlar COjans Medya tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.


Promosyon ürünler, COjans Medya'nın uzmanlık alanı olan Growth Marketing ve 360° Derece Dijital Pazarlama için en büyük yardımcılardan biridir.


Fiyatlar, sipariş miktarınıza göre değişiklik göstereceğinden ve her ürün grubunda onlarca model ve detay olduğundan COjans Medya’nın sunduğu promosyon ürünlerini www.shopCO.com üzerinden satın alabilir ya da sayfa altındaki “İletişim & Talep” formunu doldurarak şirket yetkililerimizden yazılı fiyat teklifi alabilirsiniz.


Promosyon ürünler kurumunuzun reklam ve tanıtımı için en iyi reklam araçlarından biridir. Kurumunuzu tanıtmanın yanında ürün, fuar, toplantı, konferans gibi etkinlikleriniz için de tanıtım ve prestij ayrıcalığı yaratır. Marka değerinizi yükseltir, marka bilinirliliğinize olağanüstü katkılar sunar.


COjans Medya'da promosyon frekans ürürünleri, promosyon oto ürünleri, promosyon aksesuarlar, ambalajlama ürünleri, promosyon sağlık ürünleri, promosyon kupa ve bardak, promosyon ödül ve plaketler, promosyon VIP ürünler, promosyon doğa dostu ürünler, promosyon anahtarlık, promosyon kişisel ürünler, promosyon tekstil ürünleri, promosyon ajanda ve defterler, promosyon kalemler, promosyon masaüstü ürünler, promosyon saatler ve daha başka tarzınıza, markanıza, talebinize göre binlerce promosyon ürününü bulabilirsiniz.

bottom of page