top of page

Dijital Pazarlama Ajansı

Günümüzün en popüler konusu Dijital pazarlamadır.

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, 1990’lı yıllarda e-posta ile hayatımıza giren ve bugün sınırsızmış gibi görünen, en dar anlamda kurumunuzun e-ticaret sitesi olması zorunluluğu olmadan sattığınız her türlü ürün ve hizmetin, kişisel blog ya da kurumunuza ait tanıtım sitenizin arama motorları, sosyal medya, mobil uygulamalar gibi dijital ortamlarda tanıtımının, satışının, pazarlamasının yapılmasıdır.

 

İnternetin gelişimi ve bugün içinde bulunduğumuz mobilin devrim ile birlikte iş dünyasının gündemine tüm şiddetiyle giren dijital pazarlama, internetle ulaşılabilen her mecrada kişi ve kurumların reklam ve pazarlamasının yapılmasıdır.
 
Dijital pazarlamanın ne işe yaradığı bazen kafa karışıklığı yaratsa da, yerel ve global olarak odaklanılan en doğru hedef kitleye, potansiyel müşteriye olabilecek en hızlı ve etkili şekilde ulaşabilmek için işin uzmanları tarafından çeşitli stratejiler üretilmesidir diyebiliriz. Dijital pazarlama kolay ölçülebilir, hazırlığı ve yürütülmesinin ardından ölçümlenerek raporlanması hızlıdır.
 
Geleneksel reklam, tanıtım ve pazarlama yöntemleri hala eski önemlerini korumaya devam etseler de dijital pazarlamanın etkileri hissedilir derecede artmış durumdadır. Dijital Pazarlama maliyet, zaman ve sürdürülebilme imkan ve yetenekleriyle geleneksel pazarlamaya ciddi oranda fark atmaktadır.
 
Dijital Pazarlama en dar, en basit anlamıyla dört içeriğe sahiptir.
 

  • Sosyal Medya Yönetimi

  • Web Site Tasarımı

  • Google ADS (ya da benzeri) Reklam Yönetimi

  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 
COjans, Dijital Pazarlamayı bu dar ve basit yanıyla değil, uluslararası etki ve saygınlığı kanıtlanmış “Bütüncül Dijital Pazarlama” hizmetleri olarak ele alır. Büyüme Odaklı Pazarlama Growth Marketing ve 360° Dijital Pazarlama.
 
Growth Marketing, SEO, ADS, SEM, Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Yönetimi, Kategori SEO Metinleri, Influencer Marketing, E-mail Servisleri, SMS Servisleri, İYS Toplu e-mail, İYS toplu SMS, Akıllı Pazarlama, E-Ticaret Danışmanlığı gibi hizmetleri hem ayrı ayrı hem de her hizmet alım süreci ile ayrı ayrı uğraşmak yerine “Bütünleşik Dijital Pazarlama” adı altında COjans’tan alabilirsiniz.

 

Dijital Pazarlama Ajansı hizmetleri ayrıca, Growth Marketing ve Yatırımcı İlişkileri kapsamında, marka bilinirliğine katkısı, doğru tanıtım, dijital dünyada, dijital mecralarda doğru konumlandırılma ile sizi bir adım daha ileriye taşır.
 
Dijital Pazarlama konusunda uzman iş ortaklarımızla birlikte bugüne kadar hiç başarısız olmadığımızı ve başarı oranımızın önemli bir seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

COjans'ın bu ya da diğer hizmetlerini talep etmeniz durumunda bizi aramanız ya da aşağıdaki "İletişim & Talep" formunu doldurmanız yeterlidir. COjans yetkilileri sizinle en uygun zamanda bağlantı kuracaktır.

bottom of page